Galeria processó Tordera 2024

Aquí podràs trobar una petita mostra del que els nostres socis van fotografiar per la Processó del Silenci de Tordera 2024.

Agrair primer de tot a les persones de la processó per deixar-nos participar de la manera que nosaltres sabem i és congelant els moments, a l’Ajuntament de Tordera i als nostres fotògrafs Antonio Santiago, Eva M. Delgado, Raül Sánchez, Xavier Xaubet i Xavier Llop.

Us deixem una petita mostra… si voleu veure-les totes a baix tens l’enllaç.

Si voleu mirar-les totes per autor aquí teniu l’enllaç, si feu servir alguna en xarxes socials, s’haurà de posar el nom de l’autor/a, gràcies: Galeria complerta 

Copyright © 2010-2024 Foto Club Tordera.
Avís legal, polítiques de privadesa i galetes.

Aquest lloc web utilitza galetes (cookies) perquè vostè tingui una millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per l'acceptació de les mencionades galetes i l'acceptació la nostra política de galetes, fes clic a l'enllaç per a més informació.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies